X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Wspólnota” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2019 12:04
14 września kilkadziesiąt tysięcy wiernych z całego kraju przyjechało do Włocławka, by wziąć udział w wydarzeniu modlitewnym „Polska pod krzyżem”. Z jakimi intencjami przybyli? Czym jest dla nich wspólnota religijna?
Audio
Wydarzenie odbyło się na lotnisku w Kruszynie, pod Włocławkiem.
Wydarzenie odbyło się na lotnisku w Kruszynie, pod Włocławkiem. Foto: Antoni Rokicki

Jak za kilkanaście lat będą wyglądały polskie kościoły? Czy przyszłe pokolenia będą kultywować chrześcijańskie tradycje? To tylko niektóre z wielu pytań, przed którymi stoi Kościół. – W ostatnim czasie wzmogły się ataki na Kościół ze strony antychrześcijańskich środowisk (…) Co możemy teraz zrobić? Jesteśmy chrześcijanami, ludźmi nadziei i znamy siłę modlitwy – takimi słowami zapraszali do wspólnej modlitwy organizatorzy spotkania „Polska pod krzyżem”. 14 września na lotnisku we Włocławku spotkało się kilkadziesiąt tysięcy wiernych z całego kraju. Z jakimi intencjami przyjechali? Czego szukają w kościele? I w końcu: jaka jest siła modlitwy w ich życiu?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego „Wspólnota” w „Nocy z reportażem” na antenie radiowej Jedynki z poniedziałku (23 września) na wtorek (24 września) o godz. 00.10.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Strażnicy Boga” - reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2019 12:34
Jest ich ponad 160. Mieszkają w różnych częściach kraju. Dzięki swojej pasji, jaką jest jazda na motorze, poznają osoby, których nie mieliby szansy spotkać na swojej drodze…
rozwiń zwiń