X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Przejście" - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2019 13:00
"roszę uwierzyć, że czas dla matki, która straciła jedyne dziecko nie ma znaczenia, wciąż tak samo boli. Z każdym rokiem bardziej, bo dochodzi świadomość, że już było, że nie wróci."
Audio
Pomnik Przejście w Zabawie
Pomnik "Przejście" w ZabawieFoto: fot.Arch. Grażyna Wielowieyska

W podtarnowskiej Zabawie, w Sanktuarium Bł. Karoliny Kózkówny działające tam od 2009 roku  „Przejście” - Stowarzyszenie Pomocy Ofiarom Wypadków i Katastrof komunikacyjnych, kilka lat temu wybudowało pierwszy w Polsce i w Europie pomnik ku czci ofiar. W planach jest powstanie ośrodka terapeutycznego pomagającego osobom, które utraciły swoich bliskich w wypadkach.

Co roku w okolicy Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków (18 listopada) do Sanktuarium zjeżdżają ludzie z całej Polski, by wspólnie przejść drogą bólu, poczucia bezsilności i beznadziei po stracie bliskich. W tych dniach organizowane są też specjalne warsztaty terapeutyczne z psychologami.

"Przejście" -reportaż Grażyny Wielowieyskiej, wtorek, 26 listopada, godzina 0.15, Jedynka

Zobacz więcej na temat: Grażyna Wielowieyska reportaż
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Dom dla książąt" - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2018 11:00
Nawet jeśli pozostało kilka miesięcy życia, należy uczynić wszystko, by było ono do końca szczęśliwe – to znaczy bez bólu i wśród kochających ludzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Porozmawiaj ze mną"- Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2018 12:00
Ta rozmowa, ja ją bardzo dobrze pamiętam, choć to było kilka lat temu. Wyszłam zupełnie innym człowiekiem. Byłam kobietą, która się nie boi, po prostu nie boi.
rozwiń zwiń