X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Z miłości” – reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2020 14:24
Warzywniak na Starej Ochocie... jak za dawnych lat...
Audio
  • Z miłości - reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej
Na Starej Ochocie działa warzywniak, prowadzony  z myślą, żeby sprzedawane produkty pochodziły ze sprawdzonych źródeł, od małych lokalnych producentów
Na Starej Ochocie działa warzywniak, prowadzony z myślą, żeby sprzedawane produkty pochodziły ze sprawdzonych źródeł, od małych lokalnych producentów…Foto: fot. Owoce@Warzywa

Coraz więcej dziś mówi się o tym, żeby żyć, ale też  jeść świadomie. I w  Warszawie m.in. na Starej Ochocie  działa  „warzywniak” , który prowadzi rodzina, która bardzo dba o to, żeby żyć ekologicznie. Biznes urodził się trochę z przypadku, ale prowadzony jest z myślą, żeby sprzedawane produkty pochodziły ze sprawdzonych źródeł. Tak się zaczęło... A potem pojawili się lokalni dostawcy. Wcześniej byli fotografami, dziennikarzami, pracownikami giełdy, aktorami, czy też pracowali w korporacjach, a potem rodzinne sytuacje i choroby w rodzinach  spowodowały, że postanowili zmienić swoje życie... I zmienili prawie wszystko…Z miłości do bliskich..

Zapraszamy do wysłuchania reportażu "Z miłości" Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej we wtorek, 7 stycznia o godz. 21.14 w Jedynce.

Czytaj także

„W anielskiej bramie” - reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2020 10:00
Zaczęli 12 lat temu...
rozwiń zwiń