X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Ojcowski ogień” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020 11:11
Spotykają się raz w miesiącu. W męskim gronie szczerze rozmawiają o codziennych wyzwaniach związanych z wychowywaniem dzieci.
Audio
Dariusz Cupiał, założyciel inicjatywy Tato.Net razem z uczestnikami zajęć.
Dariusz Cupiał, założyciel inicjatywy Tato.Net razem z uczestnikami zajęć. Foto: mat. promocyjne Tato.Net

Ojcowskie Kluby Tato.Net są już w blisko 50 miejscach w całym kraju. Jest też kilka klubów za granicą, m.in. na Ukrainie, Litwie, czy w Niemczech. – Wierzę, że za trzy lata ojcowski klub będzie funkcjonował w każdym powiecie w Polsce. Chcemy, by ojcowie, którzy chcą być lepsi, mogli blisko siebie znaleźć miejsce, w którym są ogniska rozpalające ojcowskie serca. Mamy wielu wspaniałych ojców, którzy mają się czym dzielić z innymi – przyznaje Dariusz Cupiał, pomysłodawca inicjatywy Tato.Net, działającej przy Fundacji Cyryla i Metodego. Więcej informacji o inicjatywie można znaleźć w internecie, wpisując następujące hasztagi: #OjcowskieKluby #TatoNet 

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego „Ojcowski ogień” na antenie radiowej Trójki we wtorek 11 lutego o godz. 18.45.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak