Reportaż

„Muzyka z duszą” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2020 10:10
Jakub Lachowski to młody uzdolniony wokalista, który sięga po niezwykle ambitny repertuar. Kilka lat temu rozpoczęła się jego muzyczna przygoda z... rosyjskimi pieśniami ludowymi.
Audio
  • Muzyka z duszą – reportaż Antoniego Rokickiego
Jakub Lachowski uwielbia rosyjskojęzyczne utwory, jednak chciałby w przyszłości śpiewać w różnych językach.
Jakub Lachowski uwielbia rosyjskojęzyczne utwory, jednak chciałby w przyszłości śpiewać w różnych językach. Foto: archiwum domowe J. Lachowskiego

Jakub ma 21 lat i pochodzi z Sokołowa Podlaskiego. Od dziecka był zainteresowany rosyjską kulturą. Jako nastolatek występował przed całą szkołą, śpiewając rosyjskojęzyczne utwory. I choć sięga po niezwykle ambitny repertuar, doskonale się w nim sprawdza. Kilkukrotnie reprezentował nasz kraj w Rosji. Występował w Sankt Petersburgu, Moskwie oraz Swietłogorsku.

Jakub w tym roku rozpocznie studia rusycystyczne. Marzy o tym, by pewnego dnia rozpocząć naukę na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Drugim ważnym marzeniem jest wydanie autorskiego albumu. Nagrał już pierwszy singiel „Bez cienia Twej szansy”. Jak będzie wyglądała jego muzyczna droga? I co o jego talencie mówi Anna Osmakowicz – uznana wokalistka, trenerka wokalna Jakuba?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego „Muzyka z duszą” na antenie radiowej Czwórki w czwartek 18 czerwca o godz. 21.15.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak