Reportaż

"Życie jest cudem"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2020 17:30
Monika zachorowała na raka jelita grubego. Choroba była dla niej ogromnym zaskoczeniem. Podjęła leczenie, po operacji i chemioterapii udało jej się pokonać chorobę. 
Audio
  • Życie jest cudem - reportaż Joanny Bogusławskiej
boskie matki
boskie matkiFoto: fot. arch. prywatne

Siły do walki dodawała jej rodzina. Mimo zapewnień lekarzy, że już nie będzie miała dzieci, zaszła w ciąże. Nie wiedziała czy jest już zdrowa. Nie można było przeprowadzić badań. Urodziła zdrową córeczkę, która rozwijała się prawidłowo. Nie ma najmniejszego śladu, by leczenie i chemioterapia jej zaszkodziły.  Jak ważna jest konieczność badań, by zapobiegać chorobie,  zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna.  Przestrzeganie tych zasad może ograniczyć  ryzyko zachorowania na nowotwór.

Zapraszam do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej pt. "Życie jest cudem", w Trojce, 3 wrzesnia 2020, o godz. 18.10

Zobacz więcej na temat: reportaż Joanna Bogusławska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Ponad wszystko"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2020 16:50
Marek Bednarczyk urodził się na Hawajach. Jego rodzice poznali się w Stanach Zjednoczonych. Ojciec wcielony do wojska, walczył w Wietnamie. Podczas krótkiego urlopu umówił się ze swoją żoną na Hawajach, bo było najbliżej Wietnamu. 
rozwiń zwiń