Reportaż

„Ala w krainie muzyki” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2020 11:22
Polska po raz drugi z rzędu została gospodarzem konkursu piosenki Eurowizja Junior. Tegoroczną reprezentantką naszego kraju była Ala Tracz – dziesięciolatka, mieszkająca w Stojeszynie Pierwszym koło Janowa Lubelskiego. 
Audio
  • Ala w krainie muzyki - reportaż Antoniego Rokickiego
Ala Tracz zajęła 9. miejsce podczas Eurowizji Junior 2020.
Ala Tracz zajęła 9. miejsce podczas Eurowizji Junior 2020. Foto: TVP

Ala Tracz ma piękny, mocny głos, który po raz pierwszy pokazała publice w wieku zaledwie 3 lat. Do śpiewania zachęciła ją starsza siostra Ola, a także mama Anna, która ma wykształcenie muzyczne. Jak wyglądały kulisy przygotowań do Eurowizji? Jak sukces zmienia codzienne życie młodych wokalistów i ich bliskich?

W reportażu wystąpili: Anna Tracz, Ola Tracz, Krzysztof Tracz, Daria Druzgała, Marcin Kusy, Mateusz Szymkowiak, Ida Nowakowska, Agnieszka Wiechnik, Alicja Szemplińska,

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego „Ala w krainie muzyki” na antenie radiowej Jedynki w piątek 4 grudnia ok. godz. 23.10.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Będę siłą" – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 10:00
Ma ciepłą barwę głosu, wielki uśmiech i jest pewna siebie. Na scenie po raz pierwszy stanęła 7 lat temu, a ma zaledwie... 10 lat. Za kilka tygodni Ala Tracz weźmie udział w Eurowizji Junior i zmierzy się z rywalami z całej Europy. 
rozwiń zwiń