Reportaż

"Pomagał innym, teraz on potrzebuje pomocy" - reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2021 07:10
Pod koniec września emitowany był reportaż o Marcinie  Borkowskim, który na co dzień pracuje jako zawodowy ratownik w warszawskim pogotowiu, a po godzinach przesiada się na motoambulans, by  dalej nieść pomoc, jako wolontariusz. Wracamy do niego ponieważ Marcin uległ wypadkowi na swoim skuterze i potrzebna jest mu pomoc na rehabilitację.
Audio
  • "Pomagał innym, teraz on potrzebuje pomocy" - reportaż Joanny Bogusławskiej
Marcin Borkowski
Marcin BorkowskiFoto: mat. promocyjne

Potrafi na miejsce zdarzenia dojechać w 4 minuty. Już od dziecka chciał ratować ludzkie życie. Ratownictwo medyczne dla Borkosia to styl życia. Ta radość, że komuś uratował życie, wdzięczność tych ludzi, którzy później się odzywają, są dla niego największą nagrodą.

***

Reportaż "Pomagał innym, teraz on potrzebuje pomocy" autorstwa Joanny Bogusławskiej został wyemitowany w czwartek (21.10) godz. 21.15 w Czwórce. 

Zobacz więcej na temat: Joanna Bogusławska reportaż

Czytaj także

"Z potrzeby serca". Posłuchaj reportażu Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2020 06:54
Daria Mejnartowicz najpierw pomagała w Polsce. Na świat otworzył ją program mentoringowy dla liderek z krajów rozwijających się, do którego nominowała ją ambasada amerykańska. W Nowym Jorku poznała Hillary Clinton i kobiety, z którymi potem będzie pomagać innym. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niezwykły lot. Reportaż "Marzenie z dzieciństwa" Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2021 10:57
Jacek Mainka miłością do samolotów zapałał dzięki dziadkowi, który był mechanikiem w dywizjonach 303 i 308. Razem z nim, jako dziecko, chodził na spotkania polskich pilotów. Potem został jednym z nich.
rozwiń zwiń