X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Mores znaczy czarny

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2000 21:05
Jedna piąta polskich Cyganów wyjechała do Wielkiej Brytanii licząc na azyl polityczny. Większość z nich rząd Wielkiej Brytanii zamierza wydalić z powrotem do Polski. Nowy Sącz to pierwsze miasto w Polsce, które widzi potrzebę pomocy państwa dla tej mniejszości narodowej.
Audio
Romowie w Polsce kończą edukację na drugiej klasie szkoły podstawowej, nie znają języka polskiego, żyją w tragicznych warunkach. Jedna piąta polskich Cyganów wyjechała do Wielkiej Brytanii licząc na azyl polityczny. Większość z nich rząd Wielkiej Brytanii zamierza wydalić z powrotem do Polski. Anglicy przeznaczyli pieniądze na program, którego wdrożenie pozwoli przystosować się polskim Romom do życia w naszym społeczeństwie. Nowy Sącz to pierwsze miasto w Polsce, które widzi potrzebę pomocy państwa dla tej mniejszości narodowej. Tam właśnie odbyła się konferencja z udziałem ambasadora Wielkiej Brytanii i przedstawicieli brytyjskiego rządu, na której postulowano konkretne rozwiązania . Dla zebranych szokiem była informacja, że Cyganie z osiedla Zawisza Czarny w Nowym Sączu mieszkają pod jednym numerem....
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak