X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Klimat na gimnazjum"

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2000 21:05
Na pytanie " Z czym kojarzy ci się reforma oświaty, ósmoklasista odpowiada "Z zamknięciem szkoły".Rada gminy w Pluskowęsach postanawia zamknąć pięć szkół podstawowych, a w miejsce dwóch utworzyć gimnazja. Mieszkańcy wsi protestują. Nikt nie zagwarantuje, że gimnazjum będzie na stałe. "Jeżeli zamkną szkołę, to co nam pozostanie?" -pytają.
Audio
Na pytanie " Z czym kojarzy ci się reforma oświaty, ósmoklasista odpowiada "Z zamknięciem szkoły". Wydarzyło się nie tylko w Pluskowęsach. Rada gminy postanawia zamknąć pięć szkół podstawowych, a w miejsce dwóch utworzyć gimnazja. Mieszkańcy wsi protestują . Nikt nie zagwarantuje, że gimnazjum będzie na stałe. "Jeżeli zamkną szkołę, to co nam pozostanie?" -pytają. Radni tłumaczą, że brakuje pieniędzy na utrzymanie szkół podstawowych , a na gimnazjum gmina może dostać dotacje. Na zebraniu głośno przedstawiają swoje argumenty, ale co będzie za kilka lat, nie wiedzą. Jak przekonać dzieci, rodziców i nauczycieli, skoro nawet przedstawiciele gminy mają wątpliwości?
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak