X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Podanie o oddech"

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2000 21:05
Dźwiękowy list adresowany do Ministerstwa Zdrowia i Kas Chorych z prośbą o pomoc dla dzieci, które nie moga same oddychać.
Audio
Reportażyści z 12 Rozgłośni Radiowych włączyli się w akcję "Oddech dla Marty" pomocy dzieciom, które nie mogą same oddychać organizowaną przez kaskaderów, artystów i lekarzy oraz Studio Reportażu i Dokumentu. W wyniku poprzednich edycji akcji "Oddech dla" Ministerstwo Zdrowia finansuje kupno stymulatorów i respiratorów. Natomiast dodatkowy sprzęt medyczny niezbędny do prawidłowego funkcjonowania tych urządzeń: pulsoksymetry, cewniki, ssaki, rurki, a także wózki inwalidzkie podnoszące komfort życia tych dzieci, rodzice musza kupować sami. Dlatego akcja "Oddech dla Marty" trwa dalej.4 czerwca odbył się wielki koncert charytatywny, z którego cały dochód zostanie wpłacony na specjalne konto w Centrum Zdrowia dziecka .Jaki był odzew słuchaczy na audycje reporterów z całej polski? Ile pieniędzy udało się zebrać? Czy Ministerstwo Zdrowia podejmie kolejna decyzje w sprawie pomocy dzieciom? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero 15 czerwca.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak