X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Marzenia i biznes"

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2000 21:05
Zaczęło sie od chłopięcych marzeń Jacka wywołanych lekturą trylogii Henryka Sienkiewicza o ściganiu się z wiatrem na wspaniałych wierzchowcach. W latach 80-tych Jacek czesto jeździł do stadniny w Bogusławicach. Poznał znakomitego zawodnika i trenera Zbigniewa Madejczyka. Dziś ma własną stajnię i szkołę jeździecką.
Audio
Zaczęło od chłopięcych marzeń Jacka wywołanych lekturą trylogii Henryka Sienkiewicza. Marzeń o pięknych koniach i ściganiu się z wiatrem na wspaniałych wierzchowcach. Mijały lata a marzenia te, podsycane niemal na pamięć znaną już trylogią, pozostawały wciąż świeże. W międzyczasie Jacek uruchomił pieczarkarnię. Często w latach 80-tych jeździł po obornik do stadniny w Bogusławicach. Poznał znakomitego zawodnika i trenera - Zbigniewa Madejczyka, który był nauczycielem Łomnickiego i Olbrychskiego przed rozpoczęciem zdjęć do "Pana Tadeusza". Pan Madejczyk nauczył Jacka jazdy konnej. Pieczarkowy interes przyniósł na tyle duże dochody, że przyszedł wreszcie czas na realizację chłopięcych marzeń. Jacek i jego wspólnik mają dziś własną stajnię, szkołę jeździecką, w której naucza konnej jazdy sam Zbigniew Madejczyk. Ten reportaż to opowieść o drodze do realizacji marzeń...
Zobacz więcej na temat: Henryk Sienkiewicz
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak