X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Prix Italia 2000"

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2000 21:05
16 IX rozpocznie się we Włoszech jeden z najbardziej prestiżowych Festiwali Radiowo-Telewizyjnych Prix Italia. W audycji relacja z Wieczoru z Reportażem Radiowym, na którym zaprezentowany był reportaż I. Piłatowskiej i A. Sekudewicz pt. "Siusiający na księżyc", który uzyskał nominacje PR do tegorocznej edycji Prix Italia i Premios Ondas.
Audio
16 września rozpocznie się we Włoszech jeden z najbardziej prestiżowych Festiwali Radiowo-Telewizyjnych Prix Italia. Jest to zarazem przegląd najlepszej światowej twórczości radiowej i telewizyjnej w dziedzinie dokumentu, słuchowiska, filmu i muzyki. W każdej kategorii międzynarodowe jury przyznaje po dwie główne nagrody - Prix Italia. W historię tego festiwalu wpisali się także polscy reportażyści. Najwyższe laury zdobyli tam, niestety już nie żyjący, wybitni twórcy radiowi - Witold Zadrowski i Jacek Stwora a także - obecna szefowa Studia Reportażu i Dokumentu - Janina Jankowska. Wyroznieniem Specjalnym uhonorowana została Anna Sekudewicz z PR Katowice. Zanim rozpoczną się festiwalowe emocje chcemy przypomnieć nagrodzone reportaże i opowiedzieć o ich twórcach. Chcemy także przedstawić relację z Wieczoru z Reportażem Radiowym, który odbył się 12 września w Klubie Księgarza na Rynku Starego Miasta w Warszawie. Na tym spotkaniu zaprezentowany był reportaż Ireny Piłatowskiej i Anny Sekudewicz pt "Siusiający na księżyc", który uzyskał nominację Polskiego Radia do tegorocznej edycji Prix Italia i najstarszego ze światowych festiwali Premios Ondas, odbywającego się w Barcelonie. Okazją do spotkania z publicznością była także promocja płyty kompaktowej pt 'Siusiający na księżyc" m.in. ze znakomitą, specjalnie do tego reportażu skomponowaną muzyką Marcina Błażewicza.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak