X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Golgota Wschodu"

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2001 22:25
Audycja dokumentalna przedstawiająca najważniejsze miejsca martyrologii Polaków na terenie imperium sowieckiego - Katyń, Ostaszków, Miednoje i inne, które były świadkami tragedii tysięcy naszych rodaków. Walorem tej audycji są oryginalne nagrania uczestników i świadków popełnianych zbrodni, a także głosy rodzin pomordowanych.
Audio
Audycja dokumentalna przedstawiająca najważniejsze miejsca martyrologii Polaków na terenie imperium sowieckiego - Katyń, Ostaszków, Miednoje - i inne, których nazwy są mniej znane, a które były świadkami tragedii tysięcy naszych rodaków. Walorem tej audycji są oryginalne nagrania uczestników i świadków popełnianych zbrodni, a także głosy rodzin pomordowanych , pomimo upływu lat ze wzruszeniem wspomonających śmierć swoich najbliższych.
Zobacz więcej na temat: Antoni Szybis
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak