X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Raj na ziemi"

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2001 20:10
Krystyna przeszła drogę z najgorszego dna do pełnego satysfakcji spełnienia, jakim jest pomaganie innym. Była bezdomną narkomanką, dealerką narkotyków i prostytutką. Dziś jest współorganizatorem profilaktycznych warsztatów dla młodzieży ze szkół średnich, gdzie opowiada o swoim życiu, niebezpieczeństwie uzależnienia i drodze wyjścia.
Audio
Krystyna w wieku 13 lat została brutalnie zgwałcona. Nie potrafiła szukać pomocy u rodziców. Uciekając przed straszliwym bólem, jaki pozostawiło to zdarzenie, sięgnęła po "polski kompot". Wyjechała do Nowego Jorku próbując zacząć wszystko od nowa. Nałóg zaprowadził ją na ulice Harlemu, gdzie spędziła kilka lat jako bezdomny ćpun, dealer i prostytutka. Jak wydostała się z tego życia? W jaki sposób odnalazła drogę do matki i do kraju, gdzie dziś Krystyna jest współorganizatorem profilaktycznych warsztatów dla młodzieży ze szkół średnich, gdzie opowiada o swoim życiu, niebezpieczeństwie uzależnienia i drodze wyjścia. Uczy języka angielskiego, bierze udział w spektaklach teatralnych, żyje pełnią życia. Tę drogę z najgorszego dna do pełnego satysfakcji spełnienia, jakim w przypadku Krystyny jest pomaganie innym - pokazuje reportaż "Raj na ziemi".
Zobacz więcej na temat: język angielski rodzice
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak