X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Testament warunkowy"

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2002 20:10
Pewien krakowski artysta słynący z poczucia humoru miał w swoim życiu trzy ważne kobiety: dwie żony i jedną konkubinę, z którą miał dziecko. Kiedy po jego śmierci otwarto testament, okazało się, że cały i to nie mały majątek, zapisuje tej partnerce swego życia, która najlepiej go rozumiała i zatrzymała o nim najlepsze wspomnienia.
Audio
Pewien krakowski artysta słynący z poczucia humoru+ miał w swoim życiu trzy ważne kobiety: dwie żony i jedna konkubinę, z którą miał dziecko. Kiedy po jego śmierci otwarto testament, okazało się, że cały , i to nie mały majątek, zapisuje tej partnerce swego życia, która najlepiej go rozumiała i zatrzymała o nim najlepsze wspomnienia. Rozstrzygnięcie tej kwestii powierzył notariuszowi, któremu złożył testament tzw. warunkowy. Żeby nie było wątpliwości co do ważności tego testamentu dołączył do niego świadectwo swoje pełnej poczytalności podpisane przez dwóch lekarzy - psychiatrów. Co się dalej wydarzyło? Najpierw spotkały się panie - i tę rzecz zarejestrował reporter, a jednocześnie reżyser radiowy, Wojciech Markiewicz.
Zobacz więcej na temat: dzieci Wojciech Markiewicz
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak