X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Był dzień"

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2002 22:25
11 czerwca mija 9 miesięcy od ataku terrorystycznego na Nowy Jork. Audycja jest wstrząsającym zapisem tych zdarzeń, widzianych oczyma Polki, która pracowała na 82 piętrze pierwszej wieży WTC. Wielu jej kolegów z pracy straciło wówczas życie. Ona uratowała się cudem - w ostatniej chwili opuściła płonący budynek.
Audio
11 czerwca mija 9 miesięcy od ataku terrorystycznego na Nowy Jork. Audycja jest wstrząsającym zapisem tych zdarzeń, widzianych oczyma Polki, która pracowała na 82 piętrze pierwszej wieży WTC . Wielu jej kolegów z pracy straciło wówczas życie. Ona uratowała się cudem - w ostatniej chwili opuściła płonący budynek. Obrazy dramatycznej walki o życie splatają się z opisami przypadków niezwykłej, ludzkiej solidarności i otwartości na innych w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Właściwie jest to traktat o człowieczeństwie.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak