X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Tylko dobrej woli brak"

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2003 20:10
Od 10 lat cywile poszkodowani w czasie II wojny światowej walczą o ustawę, która zapewniłaby im rekompensatę finansową (300 zł do emerytury) za trwałe kalectwo nabyte wskutek działań wojennych. W końcu 2002 roku ustawa została uchwalona, ale minister Hausner wniósł o wstrzymanie jej wykonania na dwa lata. Dotyczy to 304 osób w skali Polski.
Audio
Od 10 lat cywile poszkodowani w czasie II wojny światowej walczą o ustawę, która zapewniłaby im rekompensatę finansową (300 zł do emerytury) za trwałe kalectwo nabyte wskutek działań wojennych. Zrozumieniu ich sytuacji dał wyraz prezydent, osobiście przyjmując przedstawicieli tego Stowarzyszenia w Pałacu. W końcu 2002 roku ustawa została uchwalona, ale minister Hausner wniósł o wstrzymanie jej wykonania na dwa lata. Dotyczy to 304 osób w skali Polski, osób, dla których ważny jest każdy miesiąc, bowiem liczba poszkodowanych przez wojnę szybko topnieje. Zdesperowani członkowie Stowarzyszenia Cywilnych Ofiar Wojny 13 grudnia zadzwonili do naszego Studia.... Reportaż dokumentuje historię 10 lat starań. W studiu rozmowa o zaufaniu obywateli do władzy z udziałem:  przedstawiciela Kancelarii Prezydenta  posła z komisji polityki społecznej  przedstawicieli Stowarzyszenia Ofiar Wojny.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak