X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Widzieć, znaczy przewidywać przyszłość"

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2003 20:10
Profesor Bogusław Marek od dziesięciu lat uczy niewidome dzieci języka angielskiego. Stworzył autorski program i niezbędne pomoce dydaktyczne, bowiem okazało się, że dzieci należy nauczyć nie określonych słów, ale też znaczeń, które się pod tymi słowami kryją.
Audio
"Bliżej ludzi" - magazyn reporterski Po konkursie "Polska i Świat 2002" - pod red. Janusza Deblessema 1.Relacja dźwiękowa z uroczystości rozdania nagród, w której pojawią się głosy Jerzego Janickiego ( wspomnienia o Witoldzie Zadrowskim - patronie nagrody artystycznej ) i Stefana Bratkowskiego ( sylwetka patrona reportażu śledczego Józefa Kuśmierka) 2."Widzieć, znaczy przewidywać przyszłość"- Ireneusza Białka i Małgorzaty Predeus Białek - reportaż wyróżniony w kategorii ubiegających się o nagrodę im. Witolda Zadrowskiego: Profesor Bogusław Marek od dziesięciu lat uczy niewidome dzieci języka angielskiego. Stworzył autorski program i niezbędne pomoce dydaktyczne, bowiem okazało się, że dzieci należy nauczyć nie określonych słów, ale też znaczeń, które się pod tymi słowami kryją. 3. Ireneusz Białek i Małgorzata Predeus Białek - Ta wyjątkowa para autorska, której droga do reportażu radiowego mogłaby być tematem współczesnej powieści, filmu lub....reportażu radiowego. Osiągają sukcesy, choć los, życie i przepisy prawa nie oszczędzają ich. Irek jest niewidomy. Jak osobiste doświadczenia mają się do tematów ich reportaży? Może najlepiej odpowie na to pytanie ostatni "Widzieć, znaczy przewidywać przyszłość". Jury konkursu "Polska I Świat 2002 przyznało tej pracy wyróżnienie w kategorii reportaży ubiegających się o nagrodę im. Witolda Zadrowskiego.
Zobacz więcej na temat: dzieci język angielski POLSKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak