X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Jeden dziki z Europy Wschodniej"

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2003 23:30
Bohater to współczesny romantyk. Budowniczy statków żaglowych i poeta. Fotograf i stolarz. Urodził się w Ustce, skąd wyruszył do Paryża nie znając języka. Najbardziej fascynuje go własna przyszłość, a w niej nieodgadnione rzeczy dobre i złe. "Człowiek powinien być, jak bardzo ciekawa książka, z której ktoś wydarł ostatnie kartki".
Audio
Bohater to współczesny romantyk. Budowniczy statków żaglowych i poeta. Fotograf i stolarz. Urodził się w Ustce, skąd wyruszył do Paryża nie znając języka. Przeżył bujne życie pełne przygód, które czasem kończyły się więzieniem. Głodny świata. Przemycał kamienie szlachetne z Afryki, ciężko pracował na statkach, jego praca była podziwiana, ale rezygnował z intratnych finansowo propozycji, bo robi tylko to, co kocha. Np. drewno, które ma duszę i trzeba z nim obchodzić się z szacunkiem. Nie czuje się niesiony przez falę, ale też obca mu jest życiowa zapobiegliwość. Żyje w kilku wymiarach. Najbardziej fascynuje go własna przyszłość, a w niej nieodgadnione rzeczy dobre i złe. "Człowiek powinien być , jak bardzo ciekawa książka, z której ktoś wydarł ostatnie kartki".
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak