X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Misja na Marsa"

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2004 22:40
Maciej Hermanowicz, uczeń II klasy liceum w Olsztynie, wygrał dwutygodniowy staż w Centrum Badań Kosmicznych. Jako jedyny z Polski i jeden z 16 zwycięzców z całego świata, będzie pomagał naukowcom NASA analizować zdjęcia z Marsa. Reportaż pokazuje jeden dzień z życia siedemnastolatka, który znalazł się w centrum uwagi mediów.
Audio
Maciej Hermanowicz, uczeń II klasy liceum w Olsztynie, wygrał dwutygodniowy staż w Centrum Badań Kosmicznych. Jako jedyny z Polski i jeden z 16 zwycięzców z całego świata, będzie pomagał naukowcom NASA analizować zdjęcia z Marsa.

Dziennikarka Radia Olsztyn rejestruje jeden dzień z życia siedemnastolatka, kiedy był w centrum uwagi mediów: w szkole udzielał po kilka wywiadów dziennie, popołudniu chodził na angielski, a wieczorem z księdzem po kolędzie jako ministrant.
Zobacz więcej na temat: Olsztyn NASA POLSKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak