X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Dziewczyny od siostry Anny"

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2004 12:45
Siostra Anna jest zakonnicą Zgromadzenia Sióstr im. Marii Niepokalanej w Katowicach. Kilka lat temu założyła Stowarzyszenie na rzecz Pomocy Dziewczynom i Kobietom. Wspólnie z dwoma innymi zakonnicami i grupą przeszkolonych wolontariuszy zajmuje się młodymi dziewczynami i kobietami, które zarabiają na życie stojąc na katowickim "pigalaku".
Audio
Siostra Anna jest zakonnicą Zgromadzenia Sióstr im. Marii Niepokalanej w Katowicach. Kilka lat temu założyła Stowarzyszenie na rzecz Pomocy Dziewczynom i Kobietom. Wspólnie z dwoma innymi zakonnicami i grupą przeszkolonych wolontariuszy zajmuje się młodymi dziewczynami i kobietami, które zarabiają na życie, często całej licznej rodziny, stojąc na katowickim "pigalaku". Mówi o swoich podopiecznych - "ofiary naszych czasów", one o niej " nasza matka Teresa". Poza niesieniem pomocy medycznej i prawnej jest dla nich przez 24 godziny na dobę .W każdej chwili mogą z nią o wszystkim porozmawiać, jest dla nich oparciem, którego nie mają w domu.
Zobacz więcej na temat: Katowice
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak