X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Wspólnota mieszkaniowa"

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2004 21:06
Bohaterem reportażu jest mieszkaniec 8-piętrowego bloku z lat 60-tych. Budynek przez ponad 40 lat był administrowany przez jednostkę budżetową - Administrację Domów Komunalnych. Pan Duszyński po przejściu na emeryturę zaczął wnikliwie badać, na co są wydawane jego pieniądze, które wpłaca do administracji. I tu zaczyna się konflikt z ADM.
Audio
Bohaterem reportażu jest mieszkaniec 8-piętrowego bloku z lat 60-tych. Budynek przez ponad 40 lat był administrowany przez jednostkę budżetową - Administrację Domów Komunalnych. Pan Duszyński po przejściu na emeryturę zaczął wnikliwie badać, na co są wydawane jego pieniądze, które wpłaca do administracji. I tu zaczyna się konflikt z ADM. Pan Duszyński zarzuca administracji niegospodarność. Budynek wymaga wielu remontów. W tym roku zarządzanie budynkiem wzięli w swoje ręce sami mieszkańcy. Jednak są to zazwyczaj starsi ludzie, którzy nie mają pieniędzy. Wice-burmistrz dzielnicy Mokotów Miasta Stołecznego Warszawy obiecuje im pomoc.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak