X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"A miała być Piotrusiem"

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2004 12:45
Bohaterką reportażu jest chorzowianka Małgorzata Kantorowska piękna, ambitna studentka Wyższej Szkoły Zarządzania, Marketingu i Języków Obcych w Katowicach, zdobywczyni tytułu I - vice Miss Polonia 2001. Jest też radną. Zdecydowała się na sesję zdjęciową dla Playboya. Czy radnej wypada eksponować swoje wdzięki na rozkładówce?
Audio
Bohaterką reportażu jest chorzowianka Małgorzata Kantorowska piękna, ambitna studentka Wyższej Szkoły Zarządzania, Marketingu i Języków Obcych w Katowicach, zdobywczyni tytułu I - vice Miss Polonia 2001. Ponieważ nie chciała być postrzegana wyłącznie jako dziewczyna, która poza wyglądem nic sobą nie prezentuje - zerwała z modelingiem i postanowiła poświęcić się polityce. Wzięła udział w wyborach samorządowych, startowała z listy Stowarzyszenia Wspólny Chorzów, niestety nie uzyskawszy wystarczającej liczby głosów, musiała na jakiś czas zrezygnować ze swoich politycznych planów. Zdecydowała się na sesję zdjęciową dla Playboya. Jej rozkładówka ukazała się w styczniowym numerze i od razu wywołała szum w mieście - zarówno wśród mieszkańców jak i w samej Radzie Miasta. Publikacja zdjęć Małgorzaty w Playboyu, zbiegła się bowiem z wygaśnięciem mandatu jednego z radnych, którego z początkiem tego roku, miała zastąpić. Tak też się stało, oficjalne zaprzysiężenie Małgorzaty odbyło się 19 lutego b.r. Pozostało jednak pytanie, czy radnej wypada eksponować swoje wdzięki na rozkładówce? Małgorzata Kantorowska była radną zaledwie miesiąc, Rada Miasta Chorzów odwołała ją z pobudek moralnych. Najpierw ją zaprzysiężyli potem odwołali.
Zobacz więcej na temat: Chorzów języki obce Katowice
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak