X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Szansa na lepsze życie"

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2005 20:07
Lena, Dymitr, Denis przyjechali do Polski z Białorusi. Studiują dziennikarstwo. Studiowanie w Polsce to dla nich szansa na lepsze życie, spełnienie marzeń i realizacja ambicji. Mają nadzieję, że po skończeniu studiów będą mogli wrócić do swojego kraju. Teraz solidaryzują się z Ukraińcami i chcą wierzyć, że też doczekają się wolnej Białorusi.
Audio
Lena, Dymitr, Denis przyjechali do Polski z Białorusi. Studiują dziennikarstwo. Studiowanie w Polsce to dla nich szansa na lepsze życie, spełnienie marzeń i realizacja pragnień i ambicji. Mają nadzieję, że po skończeniu studiów będą mogli wrócić do swojego kraju. Teraz solidaryzują się z Ukraińcami i chcą wierzyć, że też doczekają się wolnej, demokratycznej Białorusi. Będą pracować w wolnych mediach.
Zobacz więcej na temat: Białoruś POLSKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak