X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"BRAJAN"

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2005 13:50
Cała Łódź przeżywała tragedię 6-letniego Brajana Chlebowskiego, który powiadamiając straż o pożarze w jednej z łódzkich kamienic uratował swojego tatę i mieszkańców domu. Sam niestety kilka dni po pożarze zmarł zatruty tlenkiem węgla. Kilka dni po tragedii rodzice Brajana zdecydowali się na transplantację narządów chłopca.
Audio
Cała Łódź przeżywała tragedię 6-letniego Brajana Chlebowskiego, który powiadamiając straż o pożarze w jednej z łódzkich kamienic uratował swojego tatę i mieszkańców domu. Sam niestety kilka dni po pożarze zmarł zatruty tlenkiem węgla. Kilka dni po tragedii rodzice Brajana zdecydowali się na transplantację narządów chłopca. Mały bohater został pośmiertnie odznaczony medalem "Za Ofiarność i Odwagę", który przyznał mu prezydent Aleksander Kwaśniewski. Na jego cześć jeden z łódzkich placów zabaw zostanie nazwany imieniem Brajana. Od śmierci chłopca minęło już 2 tygodnie (pożar 5-go lutego) a rodzina i sąsiedzi nie mogą otrząsnąć się po tragedii.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak