X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Podziemne liceum"

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2005 23:20
Do Polski przyjechało 90 uczniów i 17 nauczycieli nielegalnego Liceum Humanistycznego w Mińsku. Nie na wakacje, ale żeby się uczyć. Dwa lata temu prezydent Łukaszenko zdelegalizował szkołę, bo lekcje odbywały się w języku w białoruskim, który uznany jest przez władze za język opozycji.
Audio
Do Polski przyjechało 90 uczniów i 17 nauczycieli nielegalnego Liceum Humanistycznego w Mińsku. Nie na wakacje, ale żeby się uczyć. Dwa lata temu prezydent Łukaszenko zdelegalizował szkołę, bo lekcje odbywały się w języku w białoruskim, który uznany jest przez władze za język opozycji. Innym symbolem opozycji białoruskiej jest flaga biało-czerwono-biała, która została zniesiona przez prezydenta Łukaszenkę. Bohaterowie reportażu mówią, że jeżeli dojdzie do rewolucji w ich kraju to nazwą ją Biało - Czerwono - Białą. Jaka jest codzienność na Białorusi, czym jest dla tej młodzieży i ich wychowawców pobyt w Polsce? O tym opowiada reportaż. Ponadto w audycji relacje ze spotkań z reportażami w Ogrodach Frascati: Ireny Piłatowskiej "Urok niesmiertelny" i Agnieszki Walewicz "Zegar musi mieć duszę".
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak