X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Kierunek Mars"

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2005 19:07
W Tuluzie, w Instytucie Medycyny Kosmicznej przez sto dni trwało jedno z większych przedsięwzięć badawczych. Zorganizowała je Europejska Agencja Kosmiczna wspólnie z europejską NASA. Eksperyment był wstępem do planowanego lotu na Marsa, w którym wezmą udział również kobiety.
Audio
W Tuluzie , w Instytucie Medycyny Kosmicznej przez sto dni trwało jedno z większych przedsięwzięć badawczych .Zorganizowała je Europejska Agencja Kosmiczna wspólnie z europejską NASA. Eksperyment był wstępem do planowanego lotu na Marsa, w którym wezmą udział również kobiety. Zgłosiło się 1700 młodych kobiet, z których po licznych testach medycznych i psychologicznych wyłoniona została dwunastka a ,w niej dwie młode Polki . Od marca poddawane były specjalistycznym testom i badaniom. Do domów powróciły w końcu czerwca Na czym polegały badania, co było w nich najtrudniejsze...Udało mi się spotkać z jedną z nich . Dorota ma 25 lat i była najmłodszą z uczestniczek , umówiłyśmy się w Krakowie jej rodzinnym mieście, do którego wpadła na parę dni, bowiem mieszka i studiuje w Turynie. W drugiej części audycji zaproszenie do Ogrodów Frascati. W środę, 21 września o 17.00 w ramach cyklu "Jedynka z reportażem" przedstawimy audycję Ireny Piłatowskiej pt. "Granice strachu", opowiadającą o Pomarańczowej Rewolucji na Ukrainie w 2004 roku. Park im. Rydza Śmigłego w Warszawie.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak