X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Wracają jak ptaki"

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2005 19:15
Wracają po latach do Polski, do dawnej siedziby Piłsudskich w Sulejówku pod Warszawą, pamiątki związane z Józefem Piłsudskim. W tym roku, przed świętem 11 Listopada, do zbiorów już zgromadzonych, dołączono nowe, cenne pamiątki. Przywiozła je latem z Londynu, z Instytutu im. J. Piłsudskiego, córka Marszałka - Pani Jadwiga Piłsudska-Jaraczewska.
Audio
Wracają po latach do Polski, do dawnej siedziby Piłsudskich w Sulejówku pod Warszawą, pamiątki związane z Józefem Piłsudskim, Marszałkiem Polski, Naczelnikiem Państwa Polskiego, twórcą jego niepodległości. W tym roku, przed świętem 11 Listopada, do zbiorów już zgromadzonych, dołączono nowe, cenne pamiątki. Przywiozła je latem z Londynu, z Instytutu im. J. Piłsudskiego, córka Marszałka - Pani Jadwiga Piłsudska-Jaraczewska. Przez długie lata, na obczyźnie otaczała je opieką także druga, starsza córka, Wanda. Jej marzeniem było ujrzenie owych śladów przeszłości właśnie w Sulejówku. Urzeczywistniła je, tuż tylko Pani Jadwiga... W audycji "WRACAJĄ PTAKI.." przypomnimy czas zatrzymany w ocalałych zbiorach: fotografiach, dokumentach, militariach, nielicznych sprzętach, historię ich wojennej i powojennej tułaczki. Przybliżymy także młode pokolenie Rodziny Piłsudskich, wnuki i prawnuki, po dziesiątkach lat kultywujące pamięć o życiu i dziele swojego Dziadka, pamięć o ciągle żywej Jego legendzie.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak