X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Aż na koniec świata"

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2005 19:15
Krzysztof Dzienniak ma 25 lat. Rok temu postanowił przejechać na rolkach z Nowego Jorku do Seattle do Billa Gates'a by zdobyć pieniądze dla dwóch chorych dziewczynek. W tym roku przejechał na kosiarce 800 km z Gdańska do Warszawy, by od najbogatszego Polaka Jana Kulczyka zdobyć 200 tys. na leczenie dwóch kolejnych dzieci.
Audio
Krzysztof Dzienniak ma 25 lat. Rok temu postanowił przejechać na rolkach z Nowego Jorku do Seattle do Billa Gates'a by zdobyć pieniądze dla dwóch chorych dziewczynek. Inspiracją dla niego był film Forrest Gump. Po tej wyprawie wrócił do Polski i zorganizował kolejna akcję w Polsce. Zainspirował go film "Prosta historia" Davida Lyncha . Tym razem postanowił, przejechać na kosiarce, 800 km z Gdańska do Warszawy, by od najbogatszego Polaka Jana Kulczyka zdobyć 200 tys, na leczenie dwóch kolejnych dzieci. W tym tygodniu wyrusza na kolejna wyprawę, tym razem na szczudłach, do siedziby firmy Bayern w Niemczech, by zdobyć pieniądze dla kolejnej trójki dzieci. Wróci przed świętami. To jego ostatnia indywidualna akcja. Jego motto to niemożliwe nie istnieje.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak