X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Wyśpiewać radość"

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2005 11:45
Pod koniec października przyjechał z Paryża do Warszawy mr Blaiz, były solista i asystent dyrygenta najsławniejszego chóru gospel - "Les Cherubines de Sarcelles" . Zorganizował kilkudniowe warsztaty dla warszawskiej młodzieży, asystowała mu znakomita śpiewaczka Naoelle. Uczestnikami warsztatów byli uczniowie szkół licealnych i studenci.
Audio
Gospel to nurt muzyczny zrodzony w środowisku czarnoskórych mieszkańców Ameryki. W czasach niewolnictwa był manifestacją nadziei na poprawę losu, opartą o wiarę w Boga. Dziś popularne są jazzowo - bluesowe aranżacje standardów tego gatunku emanujące żarliwością i zawartą w nich energią. Pod koniec października przyjechał z Paryża do Warszawy mr Blaiz, były solista i asystent dyrygenta najsławniejszego chóru gospel - "Les Cherubines de Sarcelles" . Zorganizował kilkudniowe warsztaty dla warszawskiej młodzieży, asystowała mu znakomita śpiewaczka Naoelle. Uczestnicy warsztatów - uczniowie szkół licealnych i studenci podkreślają, że zajęcia prowadzone przez parę artystów nie są lekcjami śpiewu - jest to nauka spontanicznych zachowań, przełamywania oporów w wyrażaniu własnej ekspresji a także przekazywania słuchaczom pozytywnej energii i radości. Kilkudniowe warsztaty zakończył wspólny koncert w klubie "Świt" na warszawskim Targówku.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak