X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Trzy oblicza agenta"

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2005 19:15
Armand, Hubert, Brutus - to pseudonimy Romana Czerniawskiego, twórcy wielkiej siatki wywiadowczej w okupowanej Francji na początku wojny. Wojenne losy kapitana Wojska Polskiego przedstawił w swych audycjach dokumentalnych Jerzy Tuszewski, autor wydanej niedawno książki "Trzy oblicza agenta".
Audio
Armand, Hubert, Brutus - to pseudonimy Romana Czerniawskiego, twórcy wielkiej siatki wywiadowczej w okupowanej Francji na początku wojny. Wojenne losy kapitana Wojska Polskiego przedstawił w swych audycjach dokumentalnych Jerzy Tuszewski. Audycje upowszechniały mało znane fakty z historii II wojny światowej. "Polsko-brytyjska współpraca wywiadowcza podczas II wojny światowej" - to tytuł księgi powstałej w wyniku prac Polsko-Brytyjskiej Komisji Historycznej, powołanej pięć lat temu. Księga ujawnia wiele nieznanych dokumentów. Dostęp do na co dzień zamkniętych archiwów wywiadu brytyjskiego umożliwił m.in. poznanie opinii Brytyjczyków na temat roli i wkładu polskiego wywiadu w zwycięstwo aliantów. John Prescott, wicepremier Wielkiej Brytanii i premier Marek Belka wzięli udział w spotkaniu promującym księgę w Archiwum Akt Dawnych w Warszawie 1 września 2005 roku. W spotkaniu brał również udział Jerzy Tuszewski, autor wydanej niedawno książki "Trzy oblicza agenta".
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak