X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Na polską nutę w Europie"

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2006 11:45
Warszawę odwiedziły delegacje dzieci i młodzieży z państw sąsiadujacych z Polską, tj: Litwy, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Czech oraz Rumunii. Młodzi ludzie zwiedzali miasto, było też sporo okazji do wspólnego spędzania czasu, wzajemnego poznania i integracji. Towarzyszyli im polscy rówieśnicy - podopieczni Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.
Audio
Warszawę odwiedziły delegacje dzieci i młodzieży z państw sąsiadujacych z Polską, tj: Litwy, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Czech oraz Rumunii. Młodzi ludzie zwiedzali miasto, było też sporo okazji do wspólnego spędzania czasu, wzajemnego poznania i integracji. Towarzyszyli im polscy rówieśnicy - podopieczni Towarzystwa Przyjaciół Dzieci - organizatora imprezy. Swoistym ukoronowaniem całej akcji był uroczysty koncert, w czasie którego młodzież śpiewała swoje pieśni narodowe ale także jedną piosenkę w języku polskim. Okazuje się, że nie trzeba dobrze znać naszego języka, by takie przeboje jak "Warszawa da się lubić" zabrzmiały w pełnej krasie ...
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak