X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Jesteśmy z wami"

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2006 11:45
"Zapal święcę w swoim oknie" - apelują studenci zaangażowani w Inicjatywę 16-ście. W ten sposób solidaryzują się z Białorusią. Ostatnio tną stare dżinsy i robią kokardki - kolor dżinsowy to symbol demokratycznych przemian na Białorusi. 19 marca odbędą się wybory prezydenckie na Białorusi.
Audio
"Zapal święcę w swoim oknie" - apelują studenci zaangażowani w Inicjatywę 16-ście. W ten sposób solidaryzują się z Białorusią. Nie wolno zapominać o osobach, niewygodnych dla reżimu Łukaszenki, które zaginęły bez wieści - między innymi wicemarszałek parlamentu Victor Gonczar, minister spraw wewnętrznych Jurij Zacharenko czy dziennikarz telewizyjny Dmitrija Zawadskaha. Ostatnio tną stare dżinsy i robią kokardki - kolor dżinsowy to symbol demokratycznych przemian na Białorusi. 19 marca odbędą się wybory prezydenckie na Białorusi. Choć młodzi ludzie nie mają złudzeń kto zostanie ich zwycięzcą, to mają zamiar dalej wspierać wszystko, co przybliży ten kraj do normalności.
Zobacz więcej na temat: Białoruś
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak