X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Na drugim końcu świata"

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2006 21:45
Każdego roku Polska gości około 80 uczniów z całego świata: Australii, Brazylii, Francji, Indii, Kanady, Meksyku, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i innych, w ramach programu wymiany młodzieżowej Rotary International. Podobnie polska młodzież jest goszczona w różnych krajach, głównie poza Europą.
Audio
Każdego roku Polska gości około 80 uczniów z całego świata: Australii, Brazylii, Francji, Indii, Kanady, Meksyku, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i innych, w ramach programu wymiany młodzieżowej Rotary International. Podobnie polska młodzież jest goszczona w różnych krajach, głównie poza Europą. Nie jest to program stypendialny, to program oparty na zasadzie wymiany. Jeśli Rotary Club wysyła swojego studenta (outbound student) tym samym zobowiązuje się do przyjęcia studenta z innego kraju (inbound student). Program Wymiany Młodzieży przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 16 - 19 lat Uczniowie spędzają w danych krajach cały rok, uczęszczając do szkół, poznają kraj, do którego jadą, rodziny, ludzi, zwyczaje i innych młodych ludzi. Jest to dla nich zarazem przygoda jak i wyzywanie. Po roku pobytu z dala od rodziców, wracają bardziej dojrzali z bagażem wielu doświadczeń.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak