X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Kolczyki na kilometry"

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2006 12:15
Wędrowniczki z warszawskiego hufca ZHP postanowiły w wakacje przemierzyć rowerami Portugalię, a dokładniej przylądek Finisterre. Dziewczyny postanowiły przejechać 987 km. Koszt tej wyprawy był dość spory, więc oprócz pozyskiwania dotacji i wkładu własnego postanowiły zorganizować akcję zarobkową "Kolczyki na kilometry".
Audio
Wędrowniczki z warszawskiego hufca ZHP postanowiły w wakacje przemierzyć rowerami Portugalię, a dokładniej przylądek Finisterre. Dziewczyny postanowiły przejechać 987 km. Koszt tej wyprawy był dość spory, więc oprócz pozyskiwania dotacji i wkładu własnego postanowiły zorganizować akcję zarobkową "Kolczyki na kilometry". Własnoręcznie wykonywały kolczyki i sprzedawały je wśród znajomych ale również za pomocą internetu. Udało się!
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak