X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Thanks, Leszek!"

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2006 17:15
Czwarta próba pobicia światowego rekordu Guinnessa we wspólnej grze na gitarach zakończyła się sukcesem! 1 maja 2006 roku na wrocławskim Rynku 1581 gitarzystów zagrało słynny utwór "Hey Joe" Jimiego Hendrixa. Pomysłodawcą i organizatorem imprezy był znany gitarzysta blues-rockowy Leszek Cichoński.
Audio
Czwarta próba pobicia światowego rekordu Guinnessa we wspólnej grze na gitarach zakończyła się sukcesem! 1 maja 2006 roku na wrocławskim Rynku 1581 gitarzystów zagrało słynny utwór "Hey Joe" Jimiego Hendrixa. Pomysłodawcą i organizatorem imprezy był znany gitarzysta blues-rockowy Leszek Cichoński, od lat niezmordowanie zachęcający do grania i - na poły filantropijnie - szkolący na warsztatach adeptów gitary. Udaje mu się również nakłonić innych muzyków do takiej pracy pedagogicznej. Próby bicia rekordu były dla niego również pretekstem do aktywnego uczestniczenia amatorów- gitarzystów w "Thanks Jimi Festival", poświęconemu muzyce Hendrixa. Właśnie ta radość wspólnego grania może stać się dla wielu młodych ludzi dobrym powodem do poważnego zajęcia się własną edukacją muzyczną.
Zobacz więcej na temat: blues Hey
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak