X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Podcaster"

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2007 17:30
Podcaster to człowiek, który umieszcza swoje audycje w formie podcastingu w internecie. "Podcasting" oznacza udostępnianie plików przeznaczonych dla odtwarzaczy mp3 w Internecie. Filip Dawidziński pracuje w agencjach reklamowych w Dublinie. Od ponad roku jego audycji nadawanych z Dublina można co tydzień posłuchać w internecie.
Audio
Podcaster to człowiek, który umieszcza swoje audycje w formie "podcastingu" w internecie. Słowo "podcasting" oznacza udostępnianie plików przeznaczonych dla odtwarzaczy mp3 w Internecie. Filip Dawidziński pracuje jako grafik komputerowy w agencjach reklamowych w Dublinie. Od ponad roku jego audycji nadawanych z Dublina można co tydzień posłuchać ze strony www.nietylkodlaorlow.com W audycji opowiada o swojej pracy i życiu w Irlandii.
Zobacz więcej na temat: Dublin internet Irlandia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak