X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Pod kontrolą"

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2007 17:15
Chcą być piękni, szczupli, tacy jak ich idole - piosenkarki, aktorzy, modele. Poświęcą dużo, żeby dorównać ideałom. Głodzą się, łykają tabletki na odchudzanie. Nie przerażają ich nawet ostatnie informacje o śmierci kilku modelek, ofiar drastycznego odchudzania się. Dorośli, nauczyciele i rodzice nie chcą z młodymi o tej sytuacji rozmawiać.
Audio
Chcą być piękni, szczupli, tacy jak ich idole - piosenkarki, aktorzy, modele. Poświęcą dużo, żeby dorównać ideałom. Głodzą się, łykają tabletki na odchudzanie. Nie przerażają ich nawet ostatnie informacje o śmierci kilku modelek, ofiar drastycznego odchudzania się.Dorośli, nauczyciele i rodzice nie chcą z młodymi o tej sytuacji rozmawiać, bo wydaje im się, że jak się o czymś nie mówi - to problemu nie ma.
Zobacz więcej na temat: modelki rodzice
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak