X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Oczekiwanie - reportaż o tych, których JESZCZE nie ma"

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2007 18:15
Jerzego Janickiego nie ma już wśród nas, ale pozostała jego twórczość. W 1960 r., wraz z Witoldem Zadrowskim, zrealizował "Oczekiwanie - reportaż o tych, których JESZCZE nie ma". W tamtych czasach nie wpuszczano mężów na oddziały położnicze do rodzących żon. Reporterzy postanowili ułatwić świeżo upieczonym ojcom zdobycie informacji o ich dzieciach.
Audio
W ostatnią niedzielę zmarł wybitny twórca radiowy i telewizyjny - Jerzy Janicki. Wszyscy znamy go jako autora "Matysiaków" oraz serialu "Dom". Ale był także twórcą nagradzanych słuchowisk radiowych, satyrycznego magazynu "Parnasik" oraz wielu niezapomnianych reportaży. Przyjaciele wspominają go jako człowieka życzliwego innym, o żywej inteligencji i wspaniałym poczuciu humoru. Jerzego Janickiego nie ma już wśród nas, ale pozostała jego twórczość. W 1960 roku, wraz z Witoldem Zadrowskim, zrealizował "Oczekiwanie - reportaż o tych, których JESZCZE nie ma". W tamtych czasach nie wpuszczano mężów na oddziały położnicze do rodzących żon. Nie było też, jak wiadomo, telefonów komórkowych. Reporterzy postanowili ułatwić świeżo upieczonym ojcom zdobycie informacji o ich dzieciach. Pomysł wprowadzili w życie przy pomocy krótkofalówek.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak