X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Studio Reportażu i Dokumentu Prezentuje

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2007 23:05
2 reportaze - o przyjaźni niemieckiej pisarki z polskim fotografem i o niezwykłych warsztatach teatralnych w Dynowie.
Audio
"W cieniu dobrego drzewa" - Jolanta Rudnik I nagroda w Konkursie "Wspólna Europa". Reportaż opowiada o początkach znajomości przyjaźni austriackiej pisarki Ute Hoschele i fotografika z Koszalina - Zdzisława Pacholskiego. Oboje połączyło pewne miejsce w Koszalinie i drzewo - świadek przedwojennej i powojennej historii - rosnące nadal w tym samym co ongiś miejscu. "Dynowski skrzypek na dachu" - Grażyna Wielowieyska Już po raz czwarty w Dynowie przeprowadzona była akcja teatralna zorganizowana przez Stowarzyszenie De-Novo.. W jej ramach odbywały się warsztaty teatralne, muzyczne i plastyczne dla mieszkańców Dynowa. Celem tegorocznych warsztatów było przygotowanie i wystawienie plenerowego musicalu "Skrzypek na dachu". Spektakl został pokazany na dynowskim dworcu kolejki wąskotorowej a wzięło w nim udział około 50 osób- studenci Akademii Teatralnej w Białymstoku, Akademii Muzycznych ale przede wszystkim mieszkańcy Dynowa ci najmłodsi i ci najstarsi. Motorem całego przedsięwzięcia jest krakowianka Magda Miklasz , która rok temu ukończyła białostocką Akademię Teatralną. Do Dynowa przyjeżdża od najmłodszych lat , tu mieszkali jej babcia i dziadek. Do ich domu przywoziła przyjaciół. Dziś powraca tu chcąc zrobić coś dla mieszkańców miasteczka. Swoją pasją zaraziła wielu byłych dynowian, którzy co roku przyjeżdżają tu w lecie, by razem z nią przygotowywać spektakle.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak