X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Studio Reportażu i Dokumentu prezentuje"

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2008 23:05
Ogólnopolski Konkurs reportażystów MELCHIORY 2007 Prezentacja nagrodzonych audycji. "Dziewczynka z bilbordu" - reportaż Jolanty Rudnik - nagroda im. Witolda Zadrowskiego za reportaż artystyczny
Audio
Ogólnopolski Konkurs reportażystów MELCHIORY 2007 Prezentacja nagrodzonych audycji. "Dziewczynka z bilbordu" - reportaż Jolanty Rudnik - nagroda im. Witolda Zadrowskiego za reportaż artystyczny. Przy jednej z ulic Koszalina pjawił się bilbord ze zdjęciem sprzed ponad 30 lat, na którym kilkuletnia dziewczynka stoi na pustym placu a w tle widać tłum manifestujących ludzi. Jak potoczyły się jej losy? W jaki sposób zmieniło się nasze życie? Dlaczego dziewczynka znów pojawiła się w środku miasta?
Zobacz więcej na temat: Koszalin
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak