X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Pogrzeb po latach"

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2008 18:15
W niedzielę, 13 kwietnia, w katedrze Polowej WP zostały pochowane szczątki kpt. Ludwika Szymańskiego, oficera zamordowanego w Katyniu. W uroczystościach wziął udział jego syn. Pochówek jest pretekstem do przypomnienia fascynującej historii identyfikacji szczątków kpt. Ludwika Szymańskiego.
Audio
Anna Sekudewicz dziennikarka Polskiego Radia w Katowicach przez 3 lata badała historię odnalezionej w Danii czaszki polskiego oficera zamordowanego w Katyniu. Dziennikarka ponad wszelką wątpliwość ustaliła, że zamordowanym oficerem był kpt. Ludwik Szymański i odnalazła jego rodzinę. W czasie dziennikarskiego śledztwa powstał reportaż. W niedzielę, 13 kwietnia, czaszka kpt. Ludwika Szymańskiego została pochowana. W uroczystościach wziął udział syn zamordowanego oficera. Pochówek jest pretekstem do przypomnienia fascynującej historii identyfikacji szczątków kpt. Ludwika Szymańskiego.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak