X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Człowiek niezłomny"

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2008 17:35
60 lat temu, 25 maja 1948 roku stalinowskie władze wykonały wyrok kary śmierci na rotmistrzu Witoldzie Pileckim, jednym z najwybitniejszych przedstawicieli europejskiego ruchu oporu czasu II wojny. 26 maja o godzinie 14-ej w Alejach Ujazdowskich w Warszawie , nastąpi otwarcie wystawy plenerowej "Rotmistrz Witold Pilecki - ochotnik do Auschwitz".
Audio
60 lat temu, 25 maja 1948 roku stalinowskie władze wykonały wyrok kary śmierci na rotmistrzu Witoldzie.Pileckim, jednym z najwybitniejszych przedstawicieli europejskiego ruchu oporu czasu II wojny." 26 maja o godzinie 14-ej w Alejach Ujazdowskich w Warszawie , nastąpi otwarcie wystawy plenerowej "Rotmistrz Witold Pilecki - ochotnik do Auschwitz". Tytuł jest zapożyczony z książki doktora Adama Cyry o Rotmistrzu.. Inicjatorami tej wystawy są : Dolnośląska Inicjatywa Historyczna, Instytut Pamięci Narodowej i oddział Muzeum Narodowego - Muzeum Woli.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak