X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Życie jak chleb"

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2008 18:15
65 lat przeżyli ze sobą Państwo Leokadia i Zygmunt Sztabińscy z Dąbrowy Białostockiej. Doczekali się pięciorga dzieci, dwanaściorga wnucząt i ośmiorga prawnucząt. Przeżyli wiele trudnych chwil, ale też i wiele radości. Wszystko robili razem i zgodnie. Nie dorobili się sławy ani majątku ale posiedli największy skarb - wzajemną miłość.
Audio
65 lat przeżyli ze sobą Państwo Leokadia i Zygmunt Sztabińscy z Dąbrowy Białostockiej. Doczekali się pięciorga dzieci, dwanaściorga wnucząt i ośmiorga prawnucząt. Ślub brali 28 maja 1943 roku w Teolinie koło Sopoćkiń jeszcze za okupacji niemieckiej, do Polski zaś przyjechali po wojnie w kwietniu 1946 roku i osiedli na Podlasiu. Państwo Sztabińscy przeżyli wiele trudnych chwil, ale też i wiele radości. Wszystko robili razem i zgodnie. Nie dorobili się sławy ani majątku ale posiedli największy skarb - wzajemną miłość. 15 lat temu, z okazji Złotych Godów Państwo Leokadia i Zygmunt Sztabińscy otrzymali od ówczesnego Prezydenta Polski Lecha Wałęsy list gratulacyjny. 7 czerwca o godz. 10.00 podczas specjalnej uroczystości burmistrz Dąbrowy Białostockiej wręczy szanownym jubilatom Odznaczenie Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego- "Za długoletnie pożycie małżeńskie".
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak