X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Animator"

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2009 18:15
Michal jest uczniem jednego z warszawskich liceów, w tym roku zdaje mature. Jest tez twórca kilkudziesieciu krótkometrazowych, animowanych filmów i zdobywca 32 nagród. Wszystko zaczelo sie piec lat temu, gdy rodzice zapisali go do Amatorskiego Klubu Filmowego "Sawa". To trafia jak piorun - mówi Michal.
Audio
Michal jest uczniem jednego z warszawskich liceów, w tym roku zdaje mature. Jest tez twórca kilkudziesieciu krótkometrazowych, animowanych filmów i zdobywca 32 nagród. Wszystko zaczelo sie piec lat temu, gdy rodzice zapisali go do Amatorskiego Klubu Filmowego "Sawa". To trafia jak piorun - mówi Michal. Rok pózniej zrobil swój pierwszy film animowany . Drugim filmem bylo nagradzane wielokrotnie "Drzewo". Kreci filmy poklatkowo, graja w nich recznie robione przez niego kukielki. Marzy by po maturze dostac sie do lódzkiej Filmówki.
Zobacz więcej na temat: piec rodzice
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak