X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Magazyn Reporterów- Jerzy Zawartka

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2009 20:10
Dokument ten nagrany piec lat temu, poswiecony jest problemom polskiego górnictwa. Tragicznym górniczym wypadkom i przemianom zachodzacym na slasku w ciagu ostatnich lat. Reporterki byly swiadkami dwóch tragicznych zdarzen w kopalniach - w Jas-mos w Jastrzebiu Zdroju i w KWK Bielszowice w Rudzie slaskiej.
Audio
Reportaz, który dotyka tragedii, o której od piatku mówi cala Polska. W kopalni "Wujek - Slask" w Rudzie zginelo 13 osób. To jeden z najtragiczniejszych momentów w historii polskiego górnictwa. Dlatego dzis przypominamy reportaz Anny Sekudewicz i Anny Dudzinskiej "Cena pracy". Dokument ten nagrany piec lat temu poswiecony jest wlasnie problemom polskiego górnictwa. Tragicznym górniczym wypadkom i przemianom zachodzacym na slasku w ciagu ostatnich lat. Reporterki byly swiadkami dwóch tragicznych zdarzen w kopalniach - w Jas mosie w Jastrzebiu Zdroju i w KWK Bielszowice w Rudzie slaskiej. Rozmawialy z poszkodowanymi, rodzinami i górnikami bedacymi swiadkami wypadków . Reportaz w realizacji Jacka Kurkowskiego otrzymal nagrode PRIX ITALIA - najwazniejsze wyróznieniem przyznawanym radiowcom.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak