X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Dom pod zwariowana gwiazda"

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2009 18:15
Malo znana historia wojenna, która rozgrywala sie w warszawskim zoo. Wiekszosc zwierzat zginela od niemieckich bomb. Te, które przezyly, uprowadzono do III Rzeszy. Jan Zabinski- ówczesny dyrektor warszawskiego zoo i jego zona Antonina w opustoszalych budynkach oraz piwnicach swojej willi, znajdujacej sie na terenie zoo postanowili ukrywac Zydów.
Audio
Malo znana historia wojenna, która rozgrywala sie w warszawskim zoo. Wiekszosc zwierzat z warszawskiego zoo zginela od niemieckich bomb. Te, które przezyly, uprowadzono do III Rzeszy. Jan Zabinski- ówczesny dyrektor warszawskiego zoo i jego zona Antonina w opustoszalych budynkach oraz piwnicach swojej willi, znajdujacej sie na terenie zoo postanowili ukrywac Zydów. Uratowali w ten sposób kilkadziesiat osób. 70 lat po wojnie podczas promocji ksiazki "Azyl" Diane Ackerman opisujacej te niesamowita historie, odwiedzimy wille panstwa Zabinskich na terenie zoo. Zobaczymy o jakie piwnice chodzilo i gdzie jeszcze ukrywano ludzi. Podczas zwiedzania obecny bedzie Ryszard Zabinski- syn panstwa Zabinskich.
Zobacz więcej na temat: azyl III Rzesza
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak