X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Pamiec radia"

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2009 14:15
Jak dlugo ludzie pamietaja audycje radiowe? Od czego to zalezy? Osobowosci? Magii glosu? Przykladem glosu, który brzmi do tej pory jeszcze w uszach wielu Polaków jest Tadeusz Bochenski, pierwszy spiker Polskiego Radia, "Ksiaze Spikerów".
Audio
Jak dlugo ludzie pamietaja audycje radiowe? Od czego to zalezy? Osobowosci? Magii glosu? Przykladem glosu, który brzmi do tej pory jeszcze w uszach wielu Polaków jest Tadeusz Bochenski, pierwszy spiker Polskiego Radia, "Ksiaze Spikerów". Opowiadac o nim beda - z tasm archiwalnych - Stella Weber - równiez spikerka, Zbigniew Kopalko - rezyser Teatru Polskiego Radia i Maciej Kwiatkowski - dziennikarz, lektor i historyk Polskiego Radia, a takze slynny inzynier Jan Zagozda (wspólautor "Radia Retro"), kolekcjoner plyt gramofonowych, z którego zbiorów pochodza prawdziwe skarby - np. nagranie spiewajacego Tadeusza Bochenskiego.
Zobacz więcej na temat: POLSKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak