X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Spotkanie w czarnym ogrodzie"

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2009 19:10
Nikiszowiec to najpiękniejsza dzielnica Katowic. Domy z klinkierowej cegły z czerwonymi obramowaniami okien stały się symbolem Śląska, który odnajdujemy w filmach Kazimierza Kutza, czy Lecha Majewskiego. Autorami tego niezwykłego architektonicznego założenia są Emil i Georg Zillmann- niemieccy architekci pracujący na stałe w Berlinie.
Audio

Jeszcze do niedawna nikt nie wiedział co stało się z nimi po II wojnie światowej. Na ich trop, po wielomiesięcznych poszukiwaniach wpadła Joanna Tofilska, młoda pani historyk pracująca w Muzeum Historii Katowic. Ani ona, ani odnaleziony wnuk Emila Zillmanna nie zdawali sobie sprawy, że to wydarzenie zmieni ich życie. Joern Zillmann nie zdawał sobie sprawy z wpływu dziadka na śląska architekturę. Teraz odkrywa historię swojej rodziny. Joanna Tofilska, której dziadkowie przed laty zamieszkali w domach zaprojektowanych przez Zillmannów, poszukuje swojej tożsamości. Kilka tygodni temu przeprowadziła się do Nikiszowca.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak